Сьогодні, 12 квітня 2022 року, о 14:00 на базі КУ «Центр ПРПП» Новоселицької міської ради відбулося засідання проблемної фокус-групи “Запровадження формувального оцінювання здобувачів освіти в контексті реалізації Концепції “Нова українська школа” в початковій школі””

Педагоги мали можливість поспілкуватися, поділитися досвідом, виокремити основні проблеми, з якими стикаються під час роботи.

Директор Центру Сергій Власов ознайомив слухачів із формувальним оцінюванням як ресурсом для розвитку особистості, теоретичними засадами та варіантами практичного застосування (Blog, використання кольорових карток, “Пишемо 2 хв”, онлайн-вікторини, тести, анкети тощо).

Головний спеціаліст відділу освіти Анастасія Костіна-Кніжницька провела паралелі між традиційним та формувальним оцінюванням, наголосила на завданнях такого оцінювання та провела майстер-клас використання різноманітних видів формувального оцінювання у конкретних ситуаціях (зокрема у роботі з онлайн-дошками).

Ще одним важливим етапом роботи фокус-групи є експеримент, тобто втілення у практику нових знань із наступним аналізом та обговоренням.

Поділитися: