Минулий тиждень пройшов для працівників КУ «Центр ПРПП» у режимі власного професійного вдосконалення. Зокрема директор Центру Сергій Власов пройшов курси підвищення кваліфікації, організовані та проведені Українським інститутом розвитку освіти. Курси пройшли в режимі активної участі та фахового зростання.

Проте, участь у курсах стала початком іншого виду вдосконалення діяльності Центру, оскільки саме під час них були налагоджені нові знайомства та зв’язки. Так, першою ластівкою розширення партнерських зв’язків стала онлайн-зустріч працівників КУ «Центр ПРПП» Новоселицької міської ради та Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради Рівненської області, що працює під керівництвом Матвіюк Олени Вікторівни, що відбулася 25 травня 2022 року.

Під час зустрічі, яка тривала понад 2,5 години, колеги поділилися досвідом щодо організації діяльності установ, обмінялися думками щодо форм та напрямків якісної організації основних завдань та функцій центрів, обговорили спільні проблеми та презентували власні ідеї та напрацювання. З метою продовження співпраці обговорено подальші спільні плани та заходи з питань професійного розвитку педагогічних працівників.

Поділитися: