Шановні колеги!

Запрошуємо 06 квітня 2021 року взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Форми і засоби формування соціальної активності здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання», яка відбудеться на базі Ніжинської гімназії № 3.

Тематичні секції конференції:

  • Секція 1. Психолого-педагогічні умови формування соціальної активності здобувачів освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання.
  • Секція 2. Ефективне управління освітнім закладом в умовах дистанційного навчання.
  • Секція 3.  Формування соціальної активності учнів під час уроків, у позаурочній та позакласній діяльності в основній і старшій школі в умовах дистанційного та змішаного навчання.
  • Секція 4. Формування соціальної активності учнів початкових класів в умовах Нової української школи (під час дистанційного та змішаного навчання).
  • Секція 5. Інноваційні педагогічні підходи до формування соціальної активності особистості в умовах дистанційного навчання.
  • Секція 6. Вплив учнівського самоврядування на формування соціальної активності здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання.

До участі у заході запрошуються педагогічні працівники, психологи, наукові працівники закладів та установ освіти, працівники органів управління освітою.

Для того, щоб стати учасником конференції, Вам необхідно надіслати до 01 квітня 2021 року на адресу оргкомітету: conferen.gimnaz3@gmail.com

  1. Заявку на участь у конференції.
  2. Авторську розробку, тези або статтю (вимоги до оформлення публікацій).

Обговорення публікацій та їх корегування заплановано в інтернет-режимі з 25 по 31 березня 2021 року.

          Учасники заходу отримають:

  • диплом учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції;
  • електронний збірник матеріалів конференції, який буде видано 12 квітня 2021 року, розміщено на сайті  гімназії  та надіслано авторам на електронну пошту.

Форма проведення – заочна.

Робоча мова конференції – українська.

Організаційний внесок – безкоштовно.

Контактна особа:  Кирилюк Світлана Дмитрівна (093 296-24-01; 096 628-95-43)

Співорганізатор заходу – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Поділитися: