З початку роботи платформи «Всеукраїнська школа онлайн » http://E-SCHOOL.net.ua на ній зареєструвалися понад 120 тисяч користувачів, які взаємодіяли з ВШО 15 млн разів.
“Всеукраїнська школа онлайн” стала якісною допомогою для вчителів, учнів та їхніх батьків під час дистанційного навчання. Платформа вдосконалюється й надалі, кількість відеоуроків збільшуватиметься. Незабаром плануємо запустити функціонал “Кабінет учителя” з можливістю запрошувати учнів до перегляду курсів, відслідковувати їхній навчальний прогрес та створювати власні курси. Також розробляються мобільні застосунки для iOS та Adroid для більш зручного користування ВШО зі смартфонів», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Зі старту роботи онлайн-платформи 11 грудня 2020 року на ній зареєстровано 120 392 користувачі, зокрема:
👉 90 026 учнів,
👉 25 128 вчителів,
👉 5 243 слухачі.
За період роботи платформи користувачі взаємодіяли з нею 15 млн разів.
Важливо, що на онлайн-платформу «Всеукраїнська школа онлайн» заходять користувачі зі 103 країн світу. Крім України, найбільше користувачів зафіксовано зі США, Нідерландів, Німеччини, Великої Британії та Польщі.
Щоб користуватись платформою, необхідно пройти безкоштовну реєстрацію. Для цього потрібно натиснути кнопку «Зареєструватися» http://E-SCHOOL.net.ua вгорі праворуч, заповнити реєстраційну форму й активувати обліковий запис за допомогою листа, який надійде на електронну пошту, вказану під час заповнення форми.
Реєстрація на платформі дає можливість записатися на навчальні курси, переглядати матеріали та слідкувати за своїми досягненнями. Після активації облікового запису перелік курсів можна знайти на особистій сторінці користувача.
Відеоінструкція щодо реєстрації на сайті та використання платформи ВШО для організації дистанційного та змішаного навчання – за цим bit.ly/3bz8VoJ.
Поділитися: