Повідомляємо Вас, що Міністерство освіти і науки України в межах Всеукраїнського конкурсу авторських програм фахівців психологічної служби «Нові технології у новій школі» у 2021/2022 н.р. оголосило додаткову номінацію для практичних психологів і соціальних педагогів «Особливості роботи вчителя фізичної культури з дітьми з ООП» (лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОНУ від 11.08.2021 № 22.1/10-1762).

Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм у Чернівецькій області, відповідно до наказу ДОН ЧОДА від 12.08.2021 № 240 «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми» у 2021/2022 н.р.» просить долучитися до цієї номінації фахівців психологічної служби закладів освіти усіх типів і форм власності.

Зазначена номінація буде оцінюватися окремо від основної «Просвітницькі програми». В цій номінації рекомендується подавати не тільки програми, але й рекомендації, психологічні поради, розробки уроків, просвітницько-профілактичні матеріали практичного спрямування щодо роботи вчителя фізкультури з дітьми з ООП (можна із зазначенням окремих категорій).

До авторських колективів можуть долучатися вчителі фізкультури, фахівці ІРЦ, фахівці навчально-реабілітаційних центрів та інших установ.

Підготовлені матеріали просимо надіслати у паперовому та електронному вигляді, разом з програмами учасників у номінації «Просвітницькі програми», до 01.12.2021 за адресою: НМЦППСР ІППОЧО каб. 1, вул. Івана Франка,20, м. Чернівці, 58002, е-mail chernivtsi23@ukr.net.

Поділитися: