12 травня 2022 року на базі КУ «Центр ПРПП» відбувся навчально-практичний онлайн-семінар для асистентів вчителів в рамках реалізації Програми професійного розвитку педагогічних працівників – 2022.

Про особливості роботи асистента педагога із присутніми учасниками спілкувалася Оксана Чередюк, методист ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти КЗ «Інститут післядипломної педагогічної освіти», окресливши основні функції асистентів педагогів, команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП.

Ірина Катан, консультант КУ «Центр ПРПП» опрацювала із учасниками семінару тему «Спільна діяльність вчителя та асистента в ході реалізації освітнього процесу», акцентувавши увагу на спільних та відмінних напрямки діяльності на різних етапах освітнього процесу.

Про здійснення моніторингу динаміки розвитку дитини з ООП із врахуванням змін у чинному законодавстві із учасниками зустрічі спілкувалася Любов Власова, директор КУ «Новоселицький ІРЦ», яка звернула увагу на категоріях труднощів, рівнях підтримки, формуванні індивідуальних програм розвитку та напрямках їх моніторингу.

Своїм досвідом в організації інклюзивного навчання поділилася Лілія Марчук, асистент вчителя Зеленогайського ліцею, яка розповіла колегам про власну практичну діяльність.

Матеріали зустрічі розміщені у Viber-групі фахової спільноти асистентів педагогів.

Поділитися: