2 листопада на базі Мамалигівського ліцею відбулася зустріч фахової спільноти вчителів фізики Новоселицької та Мамалигівської ТГ.

Ліцей представили Геннадій Іоніцой, директор, а також заступники Людмила ЧЕБОТАР та Діна ТАНАС.

Лідія ЧЕБОТАР, вчитель фізики, педагог із багаторічним стажем, продемонструвала майстер-клас на тему “Формування та розвиток цифрової компетентності та підвищення професіоналізму з метою розвитку творчої особистості на уроках фізики та інформатики у сучасному освітньому просторі”.

Враховуючи те, що акцент зробили на інтегрованих уроках, до проведення майстер-класу долучився і вчитель інформатики Олександр ВАЩЕНКО. Присутні мали змогу відвідати й захід “У світі цікавих наук”, також побути й в складі журі.

Окрім цього, психолог ліцею Дойна КОДІЦА провела заняття з елементами тренінгу для збереження та зміцнення ментального здоров’я педагога.

В рамках професійного розвитку педагогів, Ірина КАТАН, консультант КУ “Центр ПРПП” говорила про “Медіаграмотність та медіакомпетентність в освіті”.

Зустріч відбулася в теплій атмосфері, всі педагоги активно брали участь в обговоренні важливих для професійної діяльності питань.

Поділитися: