У межах проєкту експерти MH4U разом із громадською організацією «Альянс за громадянські права» створили інтерактивну освітню виставку «Mental Тrek», яка навчає суспільство дбати про своє психічне здоров’я.

Мета виставки – популяризувати тему психічного здоров’я.  Простою та доступною мовою у інтерактивному форматі донести суспільству інформацію про те, як можна піклуватися про власне психологічне благополуччя, а також допомагати близьким.

Сьогодні, 26 жовтня на базі Новоселицького ліцею №1 інтерактивна виставка «Mental Тrek» відбулася для педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької ТГ, зокрема для заступників директорів з ВР, педагогів-організаторів, практичних психологів, соціальних педагогів, класних керівників.

Захід проведено ГО «Альянс за громадянські права» в рамках проєкту «Mental Health for Ukraine» за підтримки Посольства Швейцарії в Україні та МОЗ України. В ролі організаторів виступили відділ освіти Новоселицької міської ради та КУ «Центр ПРПП».

Виставка складалася із шести «станцій», розташованих по колу, які учасники по черзі проходили з ведучими-фасилітаторами. Кожна станція присвячена одній підтемі, серед яких – вплив булінгу на психічне здоров’я, єдність психічного та фізичного здоров’я, стигма та стереотипи навколо сфери психічного здоров’я тощо.

«Mental Тrek» – унікальний освітній інструмент, який спонукає відвідувачів брати активну участь у вивченні теми, шукати відповіді на важливі питання і ділитися власним досвідом.

Поділитися: