ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АЛЬЯНС ЗА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА» «Mental Тrek» – відкрито набір на тренінг з навчання фасилітаторів\фасилітаторок ГО «Альянс за громадянські права» в рамках проєкту що реалізується спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, оголошує конкурс на участь у тренінгу з організації та проведення інтерактивної освітньої виставки «Mental Тrek».

Тренінг відбудеться 12-14 жовтня 2022 р. на базі КЗ ЧОЦЕВ “ЮНІСТЬ БУКОВИНИ” у м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.

Для реалізації мети пропагування та навчання молоді правилам поведінки, яка допоможе їм дбати про власне психічне благополуччя, було розроблено ефективний сучасний освітній метод – інтерактивна освітня виставка «Mental Тrek».

Як проходить виставка. можна подивитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=OOqiVi7WS9o

Цей метод повинен не лише інформувати про наявні засоби підтримки власного психічного здоров’я у повсякденному житті та у кризових ситуаціях, але й навчити бути толерантними до людей, які мають психічні розлади та надавати підтримку людям, які перебувають у стані психічного неблагополуччя.

Цілі тренінгу: навчання проводиться з метою підготовки фасилітаторів\фасилітаторок, які в подальшому зможуть самостійно проводити та надавати технічну підтримку при проведені інтерактивної освітньої виставки «Mental Тrek».

Вимоги до кандидатів:

  • володіння теоретичними та практичними навичками проведення неформальних освітніх заходів;
  • досвід роботи з молоддю та бажання працювати з ними;
  • розуміння психічного здоров’я;
  • розуміння принципів навчання безпечному способу життя, яке базується на життєвих навичках;
  • гнучкість, стійкість до стресів, можливість подорожувати відповідно до потреб проекту та працювати у «полі»;
  • інноваційність та винахідливість, здатність адаптуватися та працювати в умовах, що змінюються;
  • бажання самостійно навчатися та самовдосконалюватися.

Підготовлені фасилітатори\фасилітаторки будуть готові:

  • керувати процесом впровадження ІОВ «Mental Тrek»;
  • проводити моніторинг та оцінку процесу впровадження ІОВ «Mental Тrek».

Важливо: По закінченні тренінгу очікується, що його учасники\учасниці, об’єднавшись в команди, організують та проведуть ІОВ «Mental Тrek» у своїх громадах з метою закріплення отриманих знань та навичок, а також для інформування молоді щодо психічного здоров’я.

Будь ласка, враховуйте це, коли подаєтесь для участі у тренінгу.

Умови участі у тренінгу: якщо ви зацікавлені взяти участь у тренінгу, будь ласка, заповніть анкету за посиланням https://forms.gle/pjo4uZbQMBcCQ1AP8 до 5 жовтня 2022 року. Сповіщення про результати відбору кандидати/кандидатки отримають на електронну пошту до 18:00 10 жовтня 2022 року.

Участь у тренінгу безкоштовна.

За умови участі у повній програмі тренінгу учасники та учасниці забезпечуються роздатковими матеріалами, проживанням (якщо учасник/ця проживає у іншому місті), харчуванням та компенсацією квитків (автобус, потяг) на суму не більше 300 грн.

За додатковими питаннями та коментарями звертатися до координатора тренінгової групи Володимир Антонюк за електронною поштою: v2antonjuk@gmail.com та телефоном: +38 (050) 952 – 91 – 99

Поділитися: