Саме із таким меседжем сьогодні, 21 жовтня 2020 року відбувся Міжнародний онлайн-вебінар для освітян Вінницької, Волинської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Івано-франківської областей з теми «Оцінювання діяльності шкіл як засіб підвищення якості освіти» за участі Руслана Гурака, голови Державної служби якості освіти України, Ондржея Андриса, заступника головного шкільного інспектора шкільної інспекції Чеської республіки.

До вебінару долучилися й освітяни Новоселицької та Мамалигівської ОТГ – Олег Петров, директор Новоселицької гімназії, Руслана Довбуш, директорка Подвірненської ЗОШ та Сергій Власов, директор КУ «Центр ПРПП».

Під час заходу обговорювалися питання участі в міжнародних моніторингових досліджень PISA та TIMSS, методики оцінювання якості діяльності закладів освіти засновниками та їх самооцінювання, формування внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості освіти, їх критерії та показники, піднімалося питання автономії діяльності та відповідальності керівників закладів освіти.

Досвід, отриманий від чеських колег заслуговує на увагу та стане в нагоді для підвищення якості надання освітніх послуг в громадах.

Поділитися: