У квітні 2023 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України спільно з лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Державною установою «Український інститут розвитку освіти» у партнерстві з видавництвом «Ранок».

Метою заходу є об’єднання зусиль дорослих для забезпечення соціального та психологічного благополуччя дитини на етапі переходу від дошкільної до початкової освіти, прийняття науково виваженої позиції щодо систематичного шкільного навчання дитини в умовах сучасної школи.

До участі у конференції запрошуються педагоги ЗДО та початкової освіти ЗЗСО, управлінці освітніх закладів, батьки дітей старшого дошкільного віку та початкової школи.

Графік проведення конференції⏬

За матеріалами конференції та семінарів планується видання збірника наукових праць. Технічні вимоги до оформлення матеріалів Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі» та науково-практичних семінарів «Завтра в школу: навігатор для дорослих» розміщено у додатку 2⏬

Реєстрація учасників й анкетування за покликанням https://forms.gle/aAAYktv2XRyjg1MEA

Поділитися: