Шановні колеги!

Науково-методичний журнал «Дивослово» (Українська мова й література в навчальних закладах), створений 1951 року, ось уже 70 років – є провідним фаховим виданням для українських словесників.

Головним своїм завданням колектив редакції вбачає в тому, щоб допомагати вчителям української мови та літератури працювати на якісно новому рівні з урахуванням завдань реформи «Нова українська школа», модернізації змісту освіти та її методичної бази.

У журналі популяризуються новітні педагоігчні технології, узагальнюється досвід ефективної роботи вчителів-практиків, подаються офіційні матеріали МОН України.

Особливо цінними для словесників – є рубрики «Компетентнісне навчання», «Особистісно зорієнтований урок», «Науковець – практикові», «Інноваційний урок», «Майстер клас», «Позакласна робота», «Профільне навчання», та ін.

Часопис друкує також статті з актуальних питань мовознавства та літературознавства, матеріали олімпіад, конкурсів, мовні консультації, сценарії виховних заходів, твори новочасної української літератури, розповіді про майстрів-словесників.

Відповідаючи на потреби часу, редакція підготувала електронну версію видання (сайт https://dyvoslovo.com.ua/), що дає змогу швидко й ефективно використовувати дивослівські матеріали.

Запрошуємо відвідати!

Поділитися: