Шановні освітяни! Відділом STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» STEM-освітніх заходів для педагогічних працівників заплановано проведення 2 актуальних навчально-методичних заходів.

16 серпня стартує дистанційна літня сесія Всеукраїнської «STEM-школи – 2022», що проводиться відділом STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДЗВО «Університет менеджменту освіти», за підтримки видавництва «Видавничий дім «Освіта» та філій STEM-шкіл обласних закладів післядипломної педагогічної освіти.

Учасників очікує інтенсивне онлайн-навчання за планом:
– 16, 17, 18 серпня – прямий ефір занять з 11.00 до 14.00 на платформі «Український проєкт «Якість освіти» (http://yakistosviti.com.ua);
– 19 – 23 серпня – самостійне опанування навчальних матеріалів;
– 23 – 25 серпня – підсумкове тестування;
– 29 серпня – оголошення результатів тестування (кнопка «списки»);
– 05 – 15 вересня – розсилка сертифікатів.

У програмі сесії будуть презентовані навчальні матеріали від сорока спікерів з питань STEM-освіти для всіх рівнів освіти за напрямами:
– науково-методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAM-освіти;
– STEM-проєктно-дослідницька діяльність: досвід реалізації, кейси;
– методичні засади організації STEM-навчання: практичні кейси.

Для участі, отримання матеріалів і сертифіката необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/CW3EENU7Btv11tvv9.


19 серпня 2022 о 10.00 відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки ТОВ «Всеосвіта» проводить Всеукраїнський науково-практичний семінар «STEM-освіта: практичний кейс, методичні рекомендації».

Метою семінару є обговорення стану та актуальних питань розвитку STEM-освіти в Україні, реалізації STEM-підходів у 5 класах Нової Української школи; презентація методичних матеріалів з питань розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти у 2022/2023 навчальному році; ознайомлення педагогічних працівників з проблемами та ресурсами професійного розвитку з питань STEM-освіти.

Зареєструватися та докладніше ознайомитися з програмою семінару можна за покликанням: https://vseosvita.ua/seminar/13.

Участь у заході безкоштовна.

Поділитися: