Шановні колеги!

Вже не перший день ми, педагогічні працівники, чуємо про необхідність професійного вдосконалення та його якісного планування, ще й на діагностичній основі.

Для здійснення самооцінки педагогічним працівникам запропоновано анкету самооцінювання для учасників сертифікації, розроблену Державною службою якості освіти України, що складається зі 100 запитань.

Щоб полегшити цей процес фахівцями КУ “Центр ПРПП” розроблено інтерактивний онлайн-опитувальник, який пропонує вам можливість здійснити самодіагностику професійних компетентностей відповідно до професійних стандартів з метою якісного планування траєкторії професійного розвитку.

Твердження розроблені на основі анкети самооцінювання для учасників сертифікації.

Опитувальник містить 45 тверджень щодо Вашої педагогічної діяльності. Ваше завдання – обрати ті варіанти відповідей, які найбільше підходять для самоаналізу.

Рекомендуємо давати відповіді об’єктивно, оскільки ваші результати є анонімними та доступними лише вам.

Результати діагностики будуть сформованими та доступними протягом 1 хвилини. Не перезавантажуйте браузер.

Як результат – ви отримаєте аналіз рівня володіння п’ятнадцятьма професійними компетентностями за 4 рівнями. Крім того, ви отримаєте короткі але вичерпні рекомендації щодо планування п’ятирічної траєкторії професійного розвитку.

В разі виникнення питань – телефонуйте: 51092 або 0953615662

Поділитися: