З метою організації якісного психологічного супроводу освітнього процесу у військовий час та надання екстреної фахової допомоги і підтримки особам, які постраждали від бойових дій російських окупаційних військ й були змушені переселитися, Науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО, відповідно до рекомендацій Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України (Лист УНМЦ ППСР НАПНУ № 33 від 16.03.2022), 23 березня о 11.00, за участі ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, проведе методичний коворкінг 3 «Екстрена психологічна допомога та кризове втручання в період війни».

Покликання Zoom для приєднання: https://zoom.us/j/4588930977?pwd=VnA2T24weUZFSHpHQnJSekNXcEo1UT09 (ідентифікатор конференції: 458 893 0977, код доступу: 638514).

Модератор та спікер методичного коворкінгу – Романовська Діана Дорімедонтівна, завідувачка НМЦ ППСР ІППЧО, кандидатка психологічних наук. Запрошений гість та спікер заходу – Юзяк Андрій Олександрович, психолог відділу психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту.

Запрошуються усі практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти.

Під час коворкінгу фахівці мають можливість запропонувати методики, прийоми психологічної підтримки та допомоги учасниками освітнього процесу, переселенцям з областей, де відбуваються бойові дії та російський агресор бомбардує і обстрілює цивільні домівки.

Поділитися: