Шановні освітяни!

Інформуємо, що вже на порталі електронних щоденників та журналів «Нові знання» (nz.ua) стали доступними 60 інтерактивних електронних підручників для 1-5 класів за програмою НУШ.

Портал «Нові знання» (nz.ua), за підтримки видавництва «Ранок» та Міністерства освіти та науки України долучається до проекту «Навчання без меж».

«Навчання без меж» — освітній проект для підтримки забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану. Проект вирішує проблеми забезпечення підручниками та організації дистанційного навчання учнів 1–5 класів.

Окрім доступу до теоретичного матеріалу, електронні підручники також мають значну інтерактивну складову: самостійне виконання учнем і автоматична перевірка завдань, мультимедіа-функції, розвиваючі ігри та ін.

Електронний підручник органічно поєднує функції підручника, робочого зошита, збірника завдань для формування предметних і ключових компетентностей, а також зошита для контролю знань. Для педагогів надаються додаткові методичні матеріали та календарно-тематичне планування. Навчальний матеріал побудовано на базі та з використанням підручників, кожен із яких має гриф «Рекомендовано МОН України» і є переможцем Всеукраїнського конкурсу підручників.

Звертаємо увагу, що е-підручники розміщуються видавництвом «Ранок» для вільного доступу користувачів «Нових знань» (педагоги, учні, учениці) і не потребують додаткової оплати.

Поділитися: