Завершилася І навчально-методична сесія загально-педагогічного модуля для слухачів Програми професійного розвитку педагогічних працівників на базі КУ «Центр ПРПП»

До роботи долучилися 315 педагогів закладів освіти Новоселицької, Боянської та Мамалигівської ТГ та інших територіальних громад.

Протягом всіх 4 днів спікерами І сесії, були Сергій Власов, директор КУ «Центр ПРПП», Анастасія Костіна-Кніжницька, головний спеціаліст Відділу освіти Новоселицької міської ради, Жанна Єремія, психолог КУ «Центр ПРПП», Христина Бешлеу, консультант КУ «Центр ПРПП».

Учасники сесії мали можливість вдосконалити свої знання, уміння й навички в таких напрямках як «Педагогіко-методологічні компетенції», «Психолого-фізіологічні компетенції», «Предметна компетентність», «Професійний розвиток». Учасники зустрічі почули про освіту дорослих, визначення та планування траєкторії професійного розвитку, hard&soft skills у освітньому процесі, чек-ліст сучасного уроку, теорії  поколінь «X, Y, Z та А», методику «Перевернутого» класу.

З метою рефлексії всі слухачі сесії отримають інформаційні кейси сесії, які включатимуть теоретичні навчальні матеріали, практичні завдання та інструкції до них, інші корисні матеріали, які стануть в пригоді педагогам під час освітнього процесу, а також відеолекції озвучених тем.

Дякуємо всім, хто долучився та обрав КУ «Центр ПРПП» – як суб’єкт надання послуг з неформальної освіти!

Поділитися: