Добігає кінця перший місяць літа і майже всі педагогічні працівники вже у відпустках. Проте не слід забувати про те, що сучасного педагога від інших відрізняє постійний професійний розвиток, який весь час потребує активної позиції педагога, адже ніколи не може вважатися завершеним.

Літо – ідеальний час для самовдосконалення, адже влітку педагоги не проводять заняття, уроки, а отже мають більше вільного часу для себе та свого професійного становлення. Що ж може зробити педагог для себе влітку?

Підвищити свою кваліфікацію. На щастя, нині кожен може знайти безліч пропозицій дистанційних курсів, вебінарів, конференцій тощо. Зокрема нагадуємо, що наш Центр позиціонує себе як юридична установа, що надає послуги з підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до КВЕДу 85.59. та пропонує до уваги Програму ПРПП-23. Доступ до Програми розміщено на сайті Центру та на окремій навчальній платформі.

Формувати індивідуальні освітні траєкторії учнів.

Здійснити діагностику професійних компетентностей та сформувати власну траєкторію професійного розвитку.

Також нагадуємо, що Центр ПРПП – ваш надійний партнер у професійному розвитку, з цих та інших питань ми завжди раді вас проконсультувати та допомогти!

Поділитися: