26 вересня на базі КУ “Центр ПРПП” відбулася зустріч фахової спільноти вчителів інформатики Новоселицької та Мамалигівської ТГ.

Досвідом роботи ділилися педагоги Котелівського ліцею. Заклад освіти гостям представила директор ліцею Ірина КАРЛАЩУК. Окрім історії ліцею гості дізналися про досягнення учнів у різноманітних конкурсах, мали можливість переглянути відео про класи інформатики та уривки уроків. Тема зустрічі: «Впровадження Концепції Нової української школи в інформатичній галузі». Своїм досвідом роботи поділилися: вчитель інформатики у початковій школі Лариса КАЛЕТНИК, яка презентувала уривок роботи у 3 класі на тему “Інформація. Способи подання повідомлень, носії повідомлень”, а також провела з педагогами ранкову зустріч; вчитель інформатики середньої ланки Стелла ЛИСАК із темою «Технології, методи та форми роботи в  НУШ на уроках інформатики», а також вчитель інформатики у старших класах Валентин ВАКАРЧУК, який говорив про «Формування інформаційної компетентності учнів в умовах творчого використання інформаційно-технологічних методів навчання».

Окрім цього, психолог ліцею Марина ЖИТАРЮК провела вправи для швидкого ресурсного відновлення педагогів, дала поради, як впоратись зі стресом, а консультант Центру Ірина КАТАН говорила про моніторинг власної педагогічної діяльності та розробку індивідуальної траєкторії професійного розвитку. 

Педагоги активного долучалися до проведення всіх форм роботи, весело та з користю провели час.

Поділитися: