25 жовтня на базі Новоселицького ліцею №2 відбулася зустріч фахової спільноти заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Новоселицької та Мамалигівської ТГ.

Директор ліцею Інна КАЛІСТРУК представила заклад освіти, розказала про проєкти, які вони втілюють, а також організувала невеличку екскурсію. Розпочали зі справжньої гордості закладу – музею, де вчитель історії Оксана ОБЕРШТ мала змогу надихнути колег на проведення різноманітних позакласних заходів, які дають такі гарні результати.

Наступною зупинкою був куточок психологічної допомоги, де Наталія ГОРБАТЮК, психолог ліцею, розкрила виховний аспект у роботі психологів та соціальних педагогів, а завершили волонтерським пунктом, у якому педагоги досі плетуть маскувальні сітки для ЗСУ.

Виховний центр ліцею представили Анастасія КОСТІНА-КНІЖНИЦЬКА, Дора ЗЛЕЙ та Анастасія ВОРНІК. Вони продемонстрували неабиякий пласт роботи, який у ліцеї проводиться щодня, продемонстрували відеофільми, а також провели тренінг для мотивації та натхнення педагогів.

Завершили зустріч активним обговоренням, так званим “живим колом спілкування”, і одразу запланували наступну зустріч на базі КУ “Центр ПРПП” на тему розвитку медіакомпетентності освітян.

Поділитися: