Пропонуємо ознайомитися з мобільними застосунками, які допоможуть учням спостерігати та досліджувати як у межах STEM-проєктів, так і під час звичайних уроків.


⚫️ Google Lens — https://cutt.ly/OfcLXVD
Застосунок, який за допомогою штучного інтелекту може розпізнавати будь-які об’єкти, сфотографовані камерою смартфона, і автоматично знаходити про них інформацію в інтернеті.


🟣 Google Expeditions — https://cutt.ly/6fcLzXs
VR-інструмент для навчання. Віртуальну подорож може здійснювати клас, а вчитель — керувати групою чи кількома групами «дослідників» і показувати цікаві пам’ятки, місця на цьому шляху за допомогою 3D-картинок і розворотів на 360°.


⚫️ LandscapAR augmented reality — https://cutt.ly/AfcZlUT
Застосунок, який пропонує користувачам створювати на папері власні території. Виконуючи дослідження, учні можуть на свій розсуд створювати ландшафти: острови з пагорбами, горами й долинами, а потім переглядати їх в об’ємному вигляді.


🟣 Bridges AR — https://cutt.ly/dfcZv9c
Застосунок для дослідження конструкцій мостів, що може підштовхнути учнів до креативного мислення при розробці власного шедевра. У режимі «Fly» користувачі здійснюють «політ» над мостом, оглядаючи його з висоти.


⚫️ Skyscrapers AR — https://cutt.ly/tfcZWlD
Застосунок, який дозволяє перебувати поблизу відомих хмарочосів світу, оглянути їх у деталях з усіх боків, з’ясувавши особливості архітектурного витвору. Доступні для перегляду найбільш відомі споруди: Бурдж-Халіфа (Дубай, ОАЕ), Вежі Петронас (Куала-Лумпур, Малайзія), Turning torso (Мальме, Швеція), Ліппо-центр (Гонконг), Ейфелева вежа (Париж, Франція).


🟣 3D Графіка GeoGebra — https://cutt.ly/UfcZTPX
Допомагає створювати геометричні побудови в 3D, зберігати та ділитися своїми результатами.


⚫️ CleverBooks Geography — https://cutt.ly/efcZVK6
Застосунок, що дозволяє подорожувати по континентах в 3D, вивчати географію різних країн, грати з погодою і сезонами, дізнаватися про флору і фауну, роздивлятися об’єкти, які перебувають під охороною ЮНЕСКО, та багато іншого! Розробник також створив застосунки CleverBooks Geometry (для вивчення об’ємних геометричних фігур) та CleverBooks Space (для дослідження космосу).


Дисклеймер: звертаємо увагу, що деякі сервіси можуть мати платну версію та/або інтерфейс іноземною мовою.


За матеріалами сайту EdEra

Поділитися: