Якщо Ви відчуваєте проблеми у налагодженні дистанційного навчання, шукаєте платформу для співпраці з учнями, хочете отримати практичні навички у створенні дистанційних уроків – тоді Вам сюди! Запрошуємо на онлайн-марафон «Методика та практика використання Microsoft Teams для організації дистанційного навчання».

Старт планується 13 березня. Тривалість – 6 тижнів.

З Вами будуть: Пономаренко Олена, Воротинцева Любов, Долга Анастасія.

Форма участі: дистанційна.

Загальний обсяг: 30 годин (сертифікат)

По закінченню марафону всі учасники отримають сертифікат підвищення кваліфікації від ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «ВСЕУКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ» (https://vairorg.wordpress.com)

Курс дозволить поринути у світ Microsoft Teams та додатків Office 365. Протягом 6 тижнів крок за кроком Ви ознайомитеся з можливостями сервісу Microsoft Teams та принципами побудови on-line середовища для дистанційного навчання на його базі. Викладачі курсу поділяться практичним досвідом створення, використання та адміністрування дистанційних курсів у середовищі MS Teams.

Під керівництвом лекторів Ви будете виконувати завдання практичного плану: створювати учнівські спільноти, розробляти структуровані завдання до дистанційних уроків, навчитеся підтримувати зворотній зв’язок зі своїми учнями.

Оплата після реєстрації. Для перших 10-ти зареєстрованих 15% знижка)

Посилання для реєстрації: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…

Поділитися: