На базі КУ «Центр ПРПП», сьогодні 13 травня, відбулася І навчально-методична сесія для другої групи слухачів Програми професійного розвитку педагогічних працівників.

Спікерами І сесії, які вчора, були Сергій Власов, директор КУ «Центр ПРПП», Анастасія Костіна-Кніжницька, головний спеціаліст Відділу освіти Новоселицької міської ради, Жанна Єремія, психолог КУ «Центр ПРПП», Христина Бешлеу, консультант КУ «Центр ПРПП».

Як і вчора, слухачі ІІ групи мали можливість вдосконалити свої знання, уміння й навички в таких напрямках як «Педагогіко-методологічні компетенції», «Психолого-фізіологічні компетенції», «Предметна компетентність», «Професійний розвиток». Учасники зустрічі, а це понад 80 педагогів, почули про освіту дорослих, визначення та планування траєкторії професійного розвитку, hard&soft skills у освітньому процесі, чек-ліст сучасного уроку, теорії  поколінь «X, Y, Z та А», методику «Перевернутого» класу.

З метою рефлексії всі слухачі сесії отримають інформаційні кейси сесії, які включатимуть теоретичні навчальні матеріали, практичні завдання та інструкції до них, інші корисні матеріали, які стануть в пригоді педагогам під час освітнього процесу.

Дякуємо всім, хто долучився та обрав КУ «Центр ПРПП» – як суб’єкт надання послуг з неформальної освіти!

Довідково: На базі КУ «Центр ПРПП» стартували навчально-методичні заходи з неформальної освіти, що реалізовуються в рамках Програми професійного розвитку педагогічних працівників.

Поділитися: