Сьогодні, 11 лютого 2021 року відбувся міжрегіональний онлайн-семінар «Актуальні питання функціонування освіти в громадах: заклади освіти в громадах та управління ними. Діяльність Центрів професійного розвитку педагогів» організований в рамках реалізації програми «U-LEAD з Європою», до участі в якому долучилися Аделіна Руснак, начальник відділу освіти Новоселицької міської ради та Сергій Власов, директор КУ «Центр ПРПП».

Метою зустрічі було інформування та обговорення актуальних питань сектору освіти, обговорення ефективних підходів до управління освітньою мережею та розглянути можливості для розвитку потенціалу вчителів у громадах.

Під час першого блоку онлайн-зустрічі, разом із Сергієм Дятленко та Алевтиною Седоченко, експертами з освіти Програми «U-LEAD з Європою» обговорено актуальні питання функціонування системи освіти в територіальних громадах та ефективне управління закладами освіти.

В другому блоці експерти детально проаналізувати систему діяльності центрів професійного розвитку, деталізували увагу присутніх на функціях діяльності центрів. Крім того, із учасниками заходу ділилися своїм досвідом директори та працівників центрів професійного розвитку різних областей України.

По-завершенню блоків відбувалися обговорення в режимі Q&A – сесії.

Поділитися: