04 травня на базі КУ «Центр ПРПП», в рамках реалізації Програми професійного розвитку педагогічних працівників 2022, відбувся навчально-практичний онлайн-семінар для заступників директорів закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад з виховної роботи.

Робота розпочалася із виступу Оксани Палійчук, начальника Управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області, яка акцентувала увагу на важливості виховної складової освітнього процесу, актуальності національного та військово-патріотичного виховання. Оксана Михайлівна звернула увагу на роль та завдання суб’єктів виховної роботи та їх горизонтальні зв’язки, реалізацію виховних завдань в контексті Концепції «Нова українська школа», внутрішню систему забезпечення якості освіти в напрямку виховної діяльності.

Із особливостями інституційного аудиту закладів освіти в контексті виховної діяльності учасників зібрання ознайомила Олена Григор’єва, заступник начальника Управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області – начальник відділу інституційного аудиту. Оленою Володимирівною акцентовано увагу на напрямах, вимогах, критеріях та індикаторах виховної діяльності, заходах з вивчення педагогічної діяльності під час проведення інституційного аудиту.

Про актуальні зміни в системі військово-патріотичного виховання із заступниками директорів з виховної роботи спілкувався Петро Старовойт, методист НМЦ виховної роботи та культури здоров’я КЗ «ІППОЧО», який наголосив на діяльності органів учнівського самоврядування та участі закладів освіти у дитячо-юнацькій військово-спортивній грі «Сокіл» («Джура).

В рамках практичного блоку Сергієм Власовим, директором КУ «Центр ПРПП» висвітлено тему орієнтовної номенклатури справ з витань виховної діяльності. Сергій Анатолійович дав рекомендації щодо ведення документів заступниками директорів з виховної роботи, педагогами-організаторами, класними керівниками.

Наприкінці зустрічі, в рамках методичної естафети «А ми це робимо так!» учасники зібрання ділилися власним досвідом щодо організації та проведення виховних заходів із застосуванням технологій дистанційної роботи.

Поділитися: