Сьогодні, 14 квітня 2022 року на базі КУ «Центр ПРПП» Новоселицької міської ради в рамках реалізації Програми професійного розвитку педагогічних працівників – 2022 відбувся навчально-практичний онлайн-семінар для вчителів історії, правознавства та громадянської освіти.

Під час зустрічі Тамара Богачик, заступник директора з НМР КЗ «ІППОЧО», асистент кафедри історії України факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат історичних наук, доцент розкрила таке актуальне питання серед педагогічної спільноти як «Формування дослідницьких умінь та навичок на уроках історії, правознавства та громадянської освіти: науковий погляд».

На тему «Методичний супровід формування дослідницьких умінь та навичок на уроках історії, правознавства та громадянської освіти» із фаховою спільнотою вчителів історії, правознавства та громадянської освіти спілкувався Василь Федорак, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ІППОЧО».

Своїми напрацювання в питанні «Застосування інтерактивних форм та методів роботи для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання» поділилася Оксана Обершт, вчитель історії Новоселицького ліцею №2, «Вчитель-методист».

Під час започаткованої рубрики «Передовий педагогічний досвід» своїми доробками та досвідом Надія Рошко, вчитель історії Котелівського ліцею, «Старший вчитель».

Завершив практичну частину зустрічі Сергій Власов, директор КУ «Центр ПРПП» із педагогами опрацьовано тему «Запровадження нового професійного стандарту».

Поділитися: