Робочий тиждень КУ «Центр ПРПП» завершився організацією та проведенням навчально-практичного онлайн-семінару для вчителів української мови та літератури в рамках реалізації Програми професійного розвитку педагогічних працівників – 2022.

Розпочався захід із розкриття теми «Сучасні методи, прийоми та засоби викладання для розвитку в учнів креативності на уроках української мови та літератури» методистом НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ІППОЧО» Євгенією Квітень.

З метою підготовки фахової спільноти до запровадження держстандарту базової середньої освіти до уваги учасників зустрічі було запропоновано презентацію модельної навчальної програми з української мови для закладів освіти із мовами національних меншин. Презентацію провели автори програми:

  • Олена Кульбабська, професор кафедри сучасної української мови філологічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича, доктор філологічних наук,
  • Юлія Філіп, завідувач НМЦ медіаінформаційного забезпечення освіти КЗ «ІППОЧО»,
  • Тетяна Фонарюк, вчитель української мови та літератури Чернівецького ліцею №6 ім.О.Доброго, «Вчитель-методист»,
  • Анастасія Костіна-Кніжницька, вчитель української мови та літератури Новоселицького ліцею №2, «Старший учитель»,
  • Оксана Сиротюк, практичний психолог Чернівецького ліцею №9.

В рамках практичного блоку Ірина Катан, консультант КУ «Центр ПРПП» презентувала учасникам семінару тему «Актуальні інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури», а головний спеціаліст відділу освіти Новоселицької міської ради Анастасія Костіна-Кніжницька запропонувала колегам тему «Створення ефективного контенту для уроків української мови та літератури в дистанційному форматі».

В рамках рубрики «Ділимося досвідом» та з метою поширення ППД свої напрацювання презентували Анастасія Рошка, вчитель української мови та літератури Маршинецького ліцею, «Учитель-методист» та Тетяна Гладка, вчитель української мови та літератури Новоселицького ліцею №3, «Учитель-методист».

Захід видався насиченим але дуже актуальним. Дякуємо всім за участь!

Поділитися: