Сьогодні, 05 травня на базі КУ «Центр ПРПП», в рамках реалізації Програми професійного розвитку педагогічних працівників – 2022, відбувся навчально-практичний онлайн-семінар для заступників директорів закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад з навчально-виховної (навчально-методичної) роботи.

Захід розпочався із виступу Тамари Богачик, заступника директора з НМР КЗ «ІППОЧО», яка розкрила тему науково-методичного супроводу освітніх інноваційних технологій в управлінській діяльності, розказала про технології активізації навчання, нестандартні методи управління колективом та тайм-менеджмент.

Директор КУ «Центр ПРПП» Сергій Власов детально висвітлив тему трудових функцій та посадових обов’язків вчителя в контексті нового професійного стандарту.

У рамках практичного блоку виступила головний спеціаліст відділу освіти Новоселицької міської ради Анастасія Костіна-Кніжницька, яка презентувала покроково розписану циклограму діяльності ЗДНВР наприкінці навчального року.

Сергій Власов, директор КУ «Центр ПРПП», опрацював із заступниками директорів тему «Порядок організації ПК в закладі освіти. Розробка плану ПК».

Своїми напрацюваннями на тему: «Організація та ведення електронного обліку педагогічної та методичної діяльності педпрацівників» в рамках презентації ППД поділилася Яна Дисар, заступник директора Новоселицького ліцею №1 з НМР.

Завершилася зустріч підведенням підсумків та активним обговоренням.

Поділитися: