06.11.2020 відбулася онлайн нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи та навчально-методичної роботи.

У нараді взяли участь начальник відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Руснак А.І., директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новоселицької міської ради Власов С.А., директор “Інклюзивно-ресурсного центру” Власова Л.В., провідні спеціалісти відділу освіти.

Протягом наради розглядалися такі важливі питання, як: основні акценти Державного стандарту повної загальної середньої освіти, затвердженого Постановою КМУ від 30.09.2020 №898; деякі питання організації дистанційного навчання відповідно до нового Положення про дистанційне навчання від 08.09.2020 року № 1115; Окремі питання щодо оцінювання та фіксації результатів навчання учнів початкових класів НУШ; про організацію педагогічного наставництва на 2020-2021 н.р.; про хід атестації педагогічних працівників у 2020 – 2021 н.р.; про організацію підготовки до І етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2021»; про організацію освітнього простору у ЗЗСО з інклюзивним навчанням. Робота команди психолого – педагогічного супроводу. Особливості організації дистанційного навчання для дітей з особливими освітніми потребами; про співпрацю закладів освіти з КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

У ході наради було окреслено план роботи, дано необхідні організаційні доручення.

Поділитися: