Шановні освітяни, представники наукової спільноти та громадських організацій!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «Впровадження інформаційних технологій («Єдина школа») в управлінську та освітню діяльність закладів освіти: досвід, виклики, перспективи», який відбудеться 25 березня 2021 року.

Захід проводиться з метою ознайомлення із сучасними інформаційними технологіями, що використовуються в закладах освіти, демонстрації функціональних можливостей системи «Єдина школа», обміну досвідом щодо її використання, визначенням переваг та викликів застосування цифрових інструментів у практичній діяльності педагогічних працівників, розробки пропозицій щодо вдосконалення та розвитку інструментів системи «Єдина Школа», підвищення цифрових компетенцій вчителів.

Тематичні напрямки роботи:

  1. Ефективність використання цифрових інструментів в управлінні закладом освіти (на прикладі системи «Єдина школа»).
  2. Досвід практичного впровадження «Єдиної Школи» в педагогічну діяльність закладу освіти:
  • – особливості ведення освітньої діяльності НУШ з використанням цифрових інструментів;
  • – можливість переходу на безпаперове ведення шкільних журналів: очікування та реалії;
  • – підтримка організації дистанційного навчання та тестування в умовах карантинних обмежень;
  • – нові форми партнерської взаємодії педагогів, батьків та учнів;
  • – забезпечення інформаційної безпеки при використанні інформаційних технологій.
  1. Розвиток «Єдиної школи» з урахуванням потреб закладів освіти та реформування освітньої галузі.

Форма проведення – офлайн-режим та онлайн на платформі ZOOM з трансляцією на платформу YouTube «Єдина школа» (про місце проведення семінару в офлайн-режимі буде поінформовано додатково).

Час роботи семінару – з 10:30 до 16:30

Для участі у семінарі учасники мають попередньо зареєструватися за посиланням: ПЕРЕЙТИ

Під час реєстрації пропонується визначити форму участі: учасника (з підготовкою доповіді/ презентації) чи слухача семінару. Посилання на остаточно узгоджену Програму семінару та платформу YouTube буде розміщено в реєстраційній формі.

Контакти оргкомітету: E-mail: support@eschool-ua.com  / +38 (073) 011-01-11 (багатоканальний), (097) 855-46-99 (Семененко Лариса Леонідівна).

Участь – безкоштовна.

Співорганізатор заходу – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Учасники семінару, які мають досвід використання системи «Єдина школа», запрошуються виступити з доповіддю чи презентацією (до 10 хвилин) та взяти участь в обговоренні питань у межах тематики семінару (офлайн чи на платформі ZOOM).

Педагогічні працівники, які виступали на семінарі з доповіддю/презентацією чи надіслали для опублікування тези доповіді/презентації та приймали активну участь у дискусіях отримають Сертифікат учасника семінару на 9 акад. год./ 0,3 кредита ЄКТС відповідно до окремо затвердженої Програми підвищення кваліфікації, розміщеної на сайті «Єдина школа».

Учасники семінару, які не бажають виступати з доповіддю/презентацією, можуть долучитися до перегляду семінару, брати активну участь у дискусіях та отримати Сертифікат слухача семінару на 6 акад. год./ 0,2 кредита ЄКТС

За результатами проведення семінару заплановано публікацію електронного збірника тез доповідей та презентацій учасників, які мають відповідати тематиці семінару та будуть розміщені на сайті організаторів.

Для участі в заході просимо зареєструватися за вищезазначеним посиланням та надіслати до оргкомітету на адресу: tatl.eschool@gmail.com тези доповіді/презентацію, які Ви плануєте представити для обговорення.

Реєстрація на участь із доповіддю має бути здійснена до 12 березня 2021 року. Тези/презентація для формування збірника приймаються до 19 березня 2021 року.

Вимоги до тез доповіді/презентації

Поділитися: