🚀 На Prometheus розпочався безкоштовний курс «Стартуємо до успішної школи» для вчителів, шкільних адміністрацій та всіх зацікавлених у житті школи 🚀
Що робити, аби ваша школа стала успішною, діти із задоволенням йшли на уроки, а батьки були по-справжньому залученими до шкільного життя? Цей курс пропонує низку практичних вправ і дієвих порад, як цього досягти.
З перших кроків шкільної реформи програма «Демократична школа» допомагає закладам загальної середньої освіти та вчителям по всій Україні йти в ногу з часом, втілювати на практиці можливості шкільної автономії й академічної свободи.
Завдяки опрацюванню запропонованих матеріалів і виконанню інтерактивних завдань, ви:
📌 дізнаєтеся про зміни в сучасній українській освіті та можливості їх реалізації у вашій школі;
📌 з’ясуєте, навіщо потрібна внутрішня система оцінки якості освіти і які можливості дає автономія школи;
📌 зрозумієте особливості компетентнісного підходу та ціннісно орієнтованого навчання;
📌 ознайомитеся з поняттями «громадянські компетентності», «культура демократії» та «культура прав людини» в школі;
📌 отримаєте дієві поради з протидії дискримінації в освіті, вирішення конфліктів, створення та організації діяльності шкільної служби медіації.
Ви дізнаєтеся, як:
🔸 нові ціннісні засади перетворити в щоденну шкільну практику;
🔸 за допомогою простих і ефективних прийомів формувати активну громадянську позицію ваших учнів;
🔸 вибудовувати якісне освітнє середовище не на папері, а в класах, коридорах і на подвір’ї школи.
Обсяг курсу: 30 годин.
Цей курс є першим із циклу чотирьох курсів «30 кроків до нової української школи: навчаємо громадянина». Його успішне проходження відкриє доступ до трьох наступних курсів.
Курс розроблений у рамках програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», яку реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда та Міністерство освіти і науки України за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. Імплементаційні партнери програми ― Центр освітніх ініціатив (Львів) та ІСАР «Єднання» (Київ).
Поділитися: