Саме під таким гаслом з 26 по 30 жовтня 2020 року було продовжено роботу ІІ НеКонференції з теми «Підвищення інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників за рахунок вивчення продуктів Microsoft Office та Google для інституційного та дистанційного навчання» (тренери провідні спеціалісти відділу освіти Гергеліжіу В.О., Костіна-Кніжницька А.В., директор КУ «ЦПРПП» Власов С.А.) та Регіональної педагогічної онлайн-школи з підвищення рівня цифрової компетентності та володіння технологіями дистанційного навчання (тренер – вчитель інформатики Слобідського НВК Коляско Ю.С.).
Всього на НеКонференцію було зареєстровано 276 учасників.
Протягом тижня педагоги мали змогу практично ознайомитись з такими інструментами, як: Microsoft Office Excel, Microsoft Teams, Google Документ, Google Малюнок, Google Презентація, Google Таблиці, Google Форми, Google Сайт, Google Meet, Сuttly, Padlet, електронний журнал NZ.UA , платформа НаУрок. Набули таких вмінь, як: висвітлення обрахованих даних у вигляді діаграм, використання формул для легкого та точного обчислення в електронних таблицях; створення, редагування гугл документа, малюнока, презентації, вміння надавати різні рівні доступу для спільного редагування, коментування, перегляду. Педагоги навчилися створювати: опитування, тести за допомогою Google Форм; власний сайт за допомогою Google Сайту; скорочені посилання та QR-коди за допомогою інструменту Cuttly. Вчителі також мали змогу ознайомилися із технологією створення квестів, як із особливостями роботи з онлайн-дошками Padlet, Linoit, Jambord.
Щиро сподіваємося, що отримані знання допоможуть педагогам в ефективній організації навчання учнів. Головне тепер застосувати отримані знання на практиці.
Поділитися: