Нобелівський Курс: Нові Знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності

До уваги керівних кадрів, методистів, вихователів і педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти!

Представлємо Вашій увазі можливість взяти увасть у III Міжнародній програмі підвищення кваліфікації “Нобелівський Курс: Нові Знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності“.

В Програмі беруть участь понад 100 Нобелівських лауреатів з фізики і математики, хімії, біології, медицини та фізіології, економіки, літератури та в галузі боротьби за мир. Вона фінансується за рахунок міжнародного  гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки  ОАЕ, Італії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.  

Міжнародну Програму адаптовано відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1133 від 27.12.2019.

Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, професор, доктор історичних наук Недужко Юрій Вікторович моб. (066)-84-97-595

Поділитися:
Перейти до вмісту