Дорогі друзі!

Раді повідомити, що команда КУ «Центр ПРПП» завершила один з етапів реалізації Концепції цифрової трансформації та зовнішньої комунікації, а саме модернізацію власного інтернет-представництва!

Так, для вашої зручності, на сайті створено «PROFOFFICE», де зібрано найактуальніші інструменти для діагностики власних професійних компетентностей, пошуку можливостей для формальної та неформальної освіти, ознайомлення із передовим педагогічним досвідом, пошуку корисних та актуальних ресурсів!

Крім того, команда центру створила рубрику «Пізнавально-розважальні ресурси», ідеєю для якої стала думка, що відпочивати також можна з користю!

На сайті кардинально змінилося основне меню, яке стало більш зрозумілим та структурованим. За його допомогою можна легко та інтуїтивно знайти потрібний розділ чи категорію.

Для максимальної інформативності на сайті розміщено стрім-канали Міністерства освіти і науки, Управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області, Українського інституту розвитку освіти.

Також звертаємо вашу увагу на те, що в розділі «Комунікації» верхнього меню розміщено всі можливі канали комунікації з нами, якими запрошуємо вас скористатися!

Сподіваємося, що інновації вам прийдуться до душі, а користуватися сайтом стане ще легше та приємніше!

Приємного перебування!


Poll not found

Поділитися: