Новоселицька міська рада Чернівецького району Чернівецької області оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

До участі в конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як 5 років.

Для участі у конкурсному відборі претендентам необхідно подати:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • інші документи (за бажанням конкурсанта), які підтверджуватимуть його професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються кандидатами особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) у визначений в оголошенні строк.

Термін подачі документів – з 10.11.2021 по 09.12.2021 року включно.

Термін розгляду поданих документів – 2 робочих дні після завершення терміну подачі.

Конкурсний відбір відбудеться 13 грудня 2021 року за адресою м.Новоселиця, вул.Центральна, 47, початок об 11:00 годині.

Документи приймаються за адресою: м.Новоселиця, вул.Центральна, 47. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умови оплати праці надається КУ «Центр ПРПП» за телефоном 0953615662 або 51092.

Нормативні документи:

Поділитися: