Творчість і інновації рухають світ, тож нумо креативити та створювати щось неймовірне разом!

Команда EdCamp Ukraine запрошує до співтворчості та інноваційних відкриттів під час Онлайн-толоки EdCamp Ukraine для розуму і серця: #2/2021 – «Інноваційність у педагогічній професії: розвиток природничо-математичної компетентності, національна платформа професійного зростання, творчі можливості спільноти».

Усесвітній День творчості та інноваційної діяльності, 21 квітня 2021 року, пропонуємо провести разом із нами під час Онлайн-толоки EdCamp Ukraine для розуму і серця #2/2021 з 14:00 до 19:20.

У програмі:

  1. Інноваційні методи із зацікавлення учнівства математикою від завідувачки лабораторії математичних наук НЦ МАН Катерини Терлецької.
  2. Фахові поради від колег-педагогів щодо модернізації природничо-математичної освіти.
  3. Презентація і запуск національної платформи можливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників «EdWay».
  4. Мовна ПідКЛЮЧка з Оленою Масалітіною і руханка з Мілою Захаровою.
  5. Стратегії швидкої допомоги програми СЕЕН від інструкторок Центру розвитку навичок усвідомленості і емоційного інтелекту «Mindspot».
  6. Творчі анонси спільноти: путівник для освітян з недискримінаційного вчителювання, програма «Навчай для України», конкурс «Будь архітектором» 2021.

(Остаточний перелік сесій і спікерів/-ок погоджується, уточнена програма буде надана пізніше.)

Устигніть ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ до участі в Онлайн-толоці EdCamp Ukraine: для розуму і серця #2/2021 «Інноваційність у педагогічній професії: розвиток природничо-математичної компетентності, національна платформа професійного зростання, творчі можливості спільноти» ДО 12:00 години 19 квітня (понеділок) за покликанням: http://bit.ly/applyonlinetoloka8edcamp.

У формі також викладено короткий опис сесій. Онлайн-форму буде закрито у момент, коли надійде 5 000 реєстрацій.

КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ВХІД НЕ БУДЕ, за бажання можна буде отримати сертифікат про підвищення кваліфікації, але за чинними правилами в EdCamp Ukraine.

Просимо УВАЖНО ОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ УМОВАМИ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА.

Інформацію про Відділ управління якістю ГО «ЕдКемп Україна» можна почитати тут https://bit.ly/howtocertifyedcampua, а переглянути коротеньке і зрозуміле відео про умови отримання сертифікатів за події від EdCamp Ukraine – ось тут https://youtu.be/AyuwncEh1dA.

Поділитися: