14 вересня 2021 року, на базі Хмельницького регіонального офісу програми «U-LEAD з Європою» відбувся онлайн-семінар «Організація роботи громад Хмельницької, Чернівецької та Київської областей з підвищення професійної спроможності педагогічних працівників», в якому взяли участь засновники, керівники органів управління освіти, директори шкіл, керівники ЦПР ПП, зокрема і нашого КУ «Центр ПРПП» Новоселицької міської ради.

Основною метою заходу було обговорення «Підвищення спроможності органів управління освітою в ТГ щодо забезпечення якісних послуг для професійного розвитку педагогічних працівників»

Під час зустрічі Сергій Дятленко, експерт програми «U-LEAD з Європою» спростував основні міфи щодо становлення та функціонування центрів професійного розвитку. Крім того, Сергій Миколайович деталізував практичні аспекти діяльності центрів професійного розвитку, надавши чіткі та лаконічні відповіді на найактуальніші питання щодо діяльності центрів.

До учасників звернулася Оксана Король, методистка сектору професійного розвитку педагогічних працівників Українського інституту розвитку освіти, яка висвітлила питання «Забезпечення якісних послуг для професійного розвитку педагогічних працівників».

Крім того, експертами програми «U-LEAD з Європою» Сергієм Дятленком та Алевтиною Сидоченко, а також методисткою Українського інституту розвитку освіти Наталею Кіпіченко було розкрито питання «Професійні спільноти освітян як ресурс для розвитку громади».

Захід відбувся дуже змістовним та інформативним! Дякуємо організаторам за увагу до діяльності центрів професійного розвитку!

Поділитися: