25 лютого 2021 року відбулася інструктивно-методична нарада із педагогами-організаторами закладів освіти Новоселицької, Боянської та Мамалигівської територіальних громад.

Під час наради головними спеціалістами відділу освіти Анастасією Костіною-Кніжницькою та Володимиром Ткаченком акцентовано увагу на підготовці до дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)», обговорено актуальні питання організації діяльності в закладах освіти органів учнівського самоврядування, завдання педагогів-організаторів у організації дозвілля в умовах карантину, змісту інституційного аудиту в системі виховної роботи та співпраці із учнівським активом.

До наради долучився й директор КУ «Центр ПРПП» Сергій Власов, який інформував педагогів-організатор про можливості їх професійного розвитку, проходження курсів підвищення кваліфікації на базі ІППОЧО, онлайн-платформах та на базі КУ «Центр ПРПП». Обговорено співпрацю за допомогою інформаційних ресурсів центру, програму професійного розвитку педагогів.

Поділитися: