16-17 травня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Прикладне значення фізичної та військової підготовки у майбутній професії».

Організаторами конференції є: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кафедра фізичного виховання і спорту Київського національного університету будівництва і архітектури, Хмельницький національний університет, Навчально-науковий інститут неперервної освіти Волинський національний університет імені Лесі Українки, ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Всеукраїнський центр здоров’я населення «Спорт для всіх», Федерація футболу м. Києва, Академія імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща), Фундація V4SPORT (Вроцлав, Польща), Громадська організація «UkraineActive», Громадська організація «Рух Олександра Педана «JuniorS».

Місія конференції – активізація наукових та прикладних досліджень з питань удосконалення фізичної і військової підготовки в умовах сьогодення.

Для участі у конференції просимо обов’язково зареєструватися до 16.05.2023 р. за покликанням: https://forms.gle/dV2HgkpeAzVq6UjJ7

У програмі конференції: онлайн-трансляції, обговорення, презентації, тренінги та майстер-класи підвищення кваліфікації, відеоуроки та відеолекції, знайомство із організаторами, спікерами та тренерами.

До участі запрошуються представники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Участь у конференції безоплатна. Початок 16 та 17 травня о 10.00.

За бажанням учасники зможуть опублікувати тези доповідей, отримати сертифікат учасника конференції, сертифікат про підвищення кваліфікації на 6 години/0,2 ЄКТС або сертифікат про підвищення кваліфікації на
15 годин/0,5 ЄКТС.

Детальна інформація щодо участі та напрямків роботи конференції в інформаційному листі (додаток) та за покликанням: https://docs.google.com/document/d/1H9T0d2J_f3b1J3pIwZxYbOgpxUwe7iUDaAhWX6-6f7M/edit?usp=sharing

Довідки за телефонами: +38(097) 842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць; +38(096) 984-10-30 – Тетяна Анатоліївна Малечко.

Поділитися: