Університетом Григорія Сковороди в Переяславі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти в закладах середньої освіти».

Наукове зібрання відбудеться в очній формі 5-6 квітня 2023 р.

Напрямки роботи конференції:

  • сучасні аспекти навчання біології та основ здоров’я у закладах загальної середньої освіти;
  • регіональні флористичні та фауністичні дослідження: прикладний аспект;
  • вектори розвитку біологічної науки: історичний дискурс;
  • перспективи розвитку природничої освіти в закладах загальної середньої та вищої освіти;
  • освітні технології у практичній діяльності вчителів біології та основ здоров’я, природничих дисциплін;
  • сучасні технології навчання у процесі професійної підготовки
    фахівця.

З вимогами до оформлення матеріалів конференції та іншою, більш детальною, інформацією щодо конференції можна ознайомитись в інформаційному листі⇓

Умови участі у конференції:

Для публікації необхідно надіслати заявку на участь у конференції, матеріали, що узгоджені з визначеними вимогами і відскановану квитанцію про оплату на e-mail: konf_biolog2023@ukr.net (із поміткою у темі листа
прізвища та імені автора).

Прийом статей триватиме до 27 березня 2023 р.

Робочі мови зібрання: українська та англійська.

Організаційний внесок складає 250 грн. Він покриває витрати, що пов’язані з редакційною обробкою, версткою та друком примірників видання для бібліотеки. Частину коштів у розмірі 25 % від організаційного внеску конференції буде перераховано на потреби ЗСУ. Оплата здійснюється після затвердження тексту статті оргкомітетом конференції.

Прийом матеріалів та оплата організаційного внеску Університет Григорія Сковороди в Переяславі (розрахунковий рахунок №UA978201720313211002201003726, банк ДКСУ м. Київ, ЄДРПОУ 04543387, МФО 820172 з поміткою за конференцію «Проблеми та перспективи розвитку природничої освіти».

По завершенню конференції усім авторам буде надіслано збірник матеріалів та сертифікати учасників (12 годин, 0,4 кредита ЄКТС) (*.pdf) на електронні адреси.

Контактний телефон організаторів: Ірина Марущак (+ 38 067 593 20 09).

Поділитися: