9, 10 та 11 травня 2023 року буде проведено цикл вебінарів “Програмно-методичний комплекс “Впевнений старт”: особливості реалізації в сучасних умовах” (старший, середній та молодший вік) в онлайн-форматі.

Захід організовується спільно з Лабораторією психології дошкільника Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України та видавництвом «Українська академія дитинства». 

До участі у заході запрошуються педагоги закладів дошкільної освіти, які мають досвід роботи з дітьми дошкільного віку за ПМК «Впевнений старт» або планують працювати за вищезазначеним комплексом.

У ході вебінарів педагоги зможуть отримати  відповіді на всі питання, пов’язані з особливостями  застосування на практиці навчально-методичних комплектів з певною віковою групою, про можливості використання комплекту для дітей старшого дошкільного віку в змішаному форматі організації освітнього процесу  від авторів проєкту.

Для участі семінарах-тренінгах необхідно до 02 травня 2023 року зареєструватися за покликаннями:

Додаткова інформація за тел.0505973033, 0987400769, НМЦ дошкільної, початкової освіти та предметів мистецької галузі ІППОЧО.

Поділитися: