На виконання плану роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області 9, 10 та 11 лютого 2022 року планується проведення циклу семінарів-тренінгів «Програмно-методичний комплекс «Впевнений старт: досвід впровадження» (молодший, середній та старший вік) в онлайн-форматі. Захід організовується спільно з Лабораторією психології дошкільника Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України та видавництвом «УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДИТИНСТВА».

До участі у заході запрошуються педагоги закладів дошкільної освіти, які мають досвід роботи з дітьми дошкільного віку за ПМК «Впевнений старт» або планують працювати за вище зазначеним комплексом, але вже ознайомлені зі змістом освітньої програми та складовими комплектів «Впевнений старт».

У ході семінарів-тренінгів педагоги зможуть отримати відповіді на всі питання, пов’язані з особливостями застосування на практиці навчально-методичних комплектів з певною віковою групою та роз’яснення від авторів проєкту.

Для участі семінарах-тренінгах необхідно до 25 січня 2022 року зареєструватися за покликаннями:

Молодший дошкільний вік https://forms.gle/5SwPZFSRhgbzY5aEA

Середній дошкільний вік https://forms.gle/XVxBohG7K4iJRkzC9

Старший дошкільний вік https://forms.gle/oQ5hBvZCrPYJwYfD6

Додаткова інформація за тел. 0505973033, 0987400769, НМЦ дошкільної, початкової освіти та предметів мистецької галузі ІППОЧО.

Поділитися: