Відповідно листа Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 29.10.2021 року №01-33/2905 «Про порядок проведення супервізії педагогічних працівників» відділ освіти Новоселицької міської ради інформує, що з метою здійснення психолого-педагогічного та методичного супроводу педагогічних працівників, спрямованого на їх  професійний та особистісний розвиток, подолання труднощів та вдосконалення компетентностей відповідно до завдань НУШ передбачено організацію та проведення супервізії в початкових класах закладів загальної середньої освіти області.

Проведення супервізії буде здійснюватися за наступним алгоритмом:

  1. КЗ «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» оприлюднює списки супервізорів для здійснення супервізії в початкових класах закладів загальної середньої освіти області на власному веб-ресурсі (https://cutt.ly/tRKBSor).
  2. Керівники закладів загальної середньої освіти надсилають запити, які є підставою для проведення супервізії в початкових класах, до відділу освіти Новоселицької міської ради на електронну адресу vonovotg@gmail.com з приміткою «Супервізія» за відповідною формою.
  3. На підставі отриманих даних відділом освіти буде сформовано план-графік проведення супервізії на відповідній території, за попереднім узгодженням із зазначеними супервізорами та педагогічними працівниками відповідних закладів. Після узгодження всіх необхідних організаційних питань план-графік буде доведено до відому закладів освіти.
  4. Проведення супервізії відбуватиметься відповідно до Програми проведення супервізії. Реалізація завдань для досягнення результатів Програми може здійснюватися в індивідуальній та груповій формах, що складає один цикл супервізії. Тривалість програми може становити від 1 до 3 циклів супервізії.

Із Програмою проведення супервізії, що затверджена наказами Міністерства освіти і науки України «Деякі питання організації та проведення супервізії» від 18.10.2019 року № 1313 та «Про внесення змін до Програми проведення супервізії» від 04.03.2020 № 346 можна ознайомитися за покликанням: https://cutt.ly/tRKBSor.

Поділитися: