Основні відомості⇓

«Центр професійного розвитку педагогічних працівників» – комунальна установа Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, створена за рішенням міської ради від 05 серпня 2020 року. Зазначеним рішенням затверджено й Статут установи. Центр утворено як бюджету юридичну особу публічного права, про що свідчить витяг з ЄДРПОУ.

Мета діяльності Центру⇓

Надання якісних консультативно-супервізійних послуг, систематичне підвищення кваліфікації, професійного рівня працівників, розвиток фахових навичок.

Візія Центру⇓

“Високопрофесійний, ефективний, активний, успішний, педагог, що впроваджує інновації, вміло користується педагогічними технологіями, оперує сучасними та традиційними формами, методами та засобами навчання; творча атмосфера співпраці, здоровий мікроклімат у кожному педагогічному колективі, і як наслідок – успішний випускник Нової української школи”.

Цілі та завдання Центру⇓
 • узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку педагогічних працівників;
 • координація діяльності професійних спільнот педагогічних працівників;
 • формування та оприлюднення баз даних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інших джерела інформації (веб-ресурсів), необхідних для професійного розвитку педагогічних працівників;
 • забезпечення надання психологічної підтримки педагогічним працівникам;
 • організація та проведення консультування педагогічних працівників, зокрема з питань:
  • планування та визначення траєкторії їх професійного розвитку;
  • проведення супервізії;
  • розроблення документів закладу освіти;
  • особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;
  • впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій.
Територія обслуговування⇓

Центр надає послуги педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсних та міжшкільних ресурсних центрів, освітніх закладів у сфері культури, що знаходяться на території Новоселицької міської територіальної громади та Мамалигівської сільської територіальної громади (за угодою).

Ознайомитися із сайтами закладів

Кадрове забезпечення Центру⇓

Станом на 01.01.2023 в установі працює 5 фахівців, з яких двоє – педпрацівники. Для отримання більш детальної інформації запрошуємо відвідати сторінку “Кадровий портрет”

Публічна інформація⇓

Відповідно до норм чинного законодавства КУ “Центр ПРПП” оприлюднює деякі документи внутрішньої діяльності:

Перейти до вмісту