Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України запрошує на курси підвищення кваліфікації вчителів інформатики, які викладають або планують викладати у 5-х класах за новим Державним стандартом базової середньої освіти.

Напрям – розвиток професійних компетентностей: знання навчального предмета, фахових методик, технологій.

Форма навчання: дистанційна.

Освітня програма розроблена згідно вимог до впровадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою, зокрема підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за спеціальністю «014. Середня освіта за відповідною ліцензією»

Програма розрахована на 12 навчальних годин або 0,4 кредиту ЄКТС з урахуванням самостійної роботи.

Зареєструватися на курси підвищення кваліфікації за темою «Методика навчання інформатиці у 5 класах закладів загальної середньої освіти за модельною навчальною програмою «Інформатика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Завадський І.О., Коршунова О.В., Лапінський В.В.)» та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням: https://forms.gle/errar6yPT5ofF4nk6

Курси підвищення кваліфікації складаються з 3 навчальних занять та підсумкового оцінювання з гнучким графіком переглядів, щоб кожен із учасників зміг обрати зручний для себе час навчання.

Розклад, новини та посилання на відеотрансляції навчальних занять надсилатимуться на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

З актуальним графіком навчання можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/8Irc11E

Навчання, оцінювання, сертифікація – безкоштовні.

По завершенню курсів видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації.

Поділитися: