Благодійним фондом «Живи. Україно!» спільно з Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти», Всеукраїнським благодійним фондом «Східноєвропейська гуманітарна місія» за підтримки Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, у 2021/2022 навчальному році планує проведення семінарів для педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти, обласного підпорядкування, професійної (професійно-технічної), вищої освіти І-ІІ р.а. з питань духовно-морального спрямування.

Програмою семінарів передбачено висвітлення таких питань: духовне виховання дітей дошкільного віку на засадах християнських цінностей: вивчення курсів духовно-морального спрямування в закладах загальної середньої освіти, спрямованість професійної діяльності вчителя предметів духовно-морального  спрямування на зміцнення здоров’я сучасних школярів; християнські цінності  в медійному просторі тощо.

Пропонуємо обговорити питання в колективах та внести пропозиції щодо проведення семінарів – нетворкінгів та запропонувати власну тематику цих заходів; час і термін, бажаючим зареєструватись за посиланням на реєстраційну анкету: https://forms.gle/9dB8YNYYi4MScdtN7

Пропозиції подати до 15.11.2021 на електронну адресу: Ponomarenko_om@ukr.net

Поділитися: