До уваги педпрацівників!

Міністерство освіти і науки України збільшило кількість вчителів, які матимуть змогу взяти участь у сертифікації 2022 року.

Згідно з Наказом МОН № 3 від 04.01.2022 цього року у сертифікації матимуть змогу взяти участь 2500 вчителів початкових класів за умови їх добровільної реєстрації.

У додатку до наказу №3 від розраховано максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості початкових класів у регіонах).

Реєстрація для проходження сертифікації триватиме упродовж 4‒17 квітня 2022 року включно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти Сертифікація складатиметься з трьох етапів:

  • незалежного тестування учасників сертифікації;
  • самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності;
  • вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Мета сертифікації − виявити і заохотити вчителів з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку у 20% до заробітної плати й може зараховуватись як проходження чергової (або позачергової) атестації.

Сертифікати про успішне проходження сертифікації розміщуються у кабінетах учасників сертифікації та дійсні три роки.

Нагадаємо, у 2021 році для участі у сертифікації зареєструвалися 1755 вчителів початкової школи, з них успішно пройшли сертифікацію 1025 педагогів.

Поділитися: