Шановні працівники психологічної служби!

Повідомляємо Вас, що на виконання планів роботи Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2021 рік та з метою розвитку професійної компетентності фахівців психологічної служби 29 вересня 2021 року буде проведено онлайн-школу фахової майстерності «Специфіка роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та їх батьками» на базі науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППО ЧО і КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3».

До участі у методичному заході запрошуються психологи ЦПРПП, практичні психологи і соціальні педагоги закладів освіти, в яких навчаються діти з особливими освітніми потребами, в тому числі і на інклюзивному навчанні.

Бажаючим брати участь необхідно до 27.09.2021 (до 10.00) зареєструватися на сайті НМЦППСР ІППОЧО (сторінка «Онлайн-школа»).

Покликання на приєднання до методичного заходу буде розміщено на цьому сайті 28.09.2021 (до 10.00), потрапити на сайт можна за покликанням: ПЕРЕЙТИ.

Учасники онлайн-школи отримають електронні сертифікати.

Поділитися: