Сьогодні, 13 квітня, у дистанційному форматі відбулася перша зустріч в рамках Програми діяльності Академії педагогічного становлення на базі КУ «Центр ПРПП» Новоселицької міської ради.

Зустріч розпочалася зі знайомства. Психолог Центру Жанна Єремія провела елемент тренінгового заняття для самопрезентації та знайомства учасників.

Директор Центру Сергій Власов ознайомив педагогів із Програмою діяльності Академії, провів вхідну діагностику професійних компетентностей та висвітлив такі теми як: «Нормативно-правова база діяльності педагогічного працівника. Структура системи освіти», «Посадові обов’язки педагога».

Психолог Центру Жанна Єремія підготувала презентацію на тему «Вікові особливості здобувачів освіти», наголошуючи на особливостях викладання у різних класах, залежно від віку та особливостей учасників освітнього процесу.

Консультант Центру Ірина Катан розповіла детальніше про один з обов’язків педагогів – ведення шкільної документації. Детально розглянули особливості заповнення класних журналів (паперових та електронних) та розроблення календарно-тематичного планування.

Всі матеріали зустрічі надіслані слухачам у Telegram-каналі. А враженнями учасники поділилися за допомогою інтерактивного інструменту “Mentimetr”. Дякуємо всім за активність!

Поділитися: