Шановні педагоги!

24 жовтня 2022 року відкривається реєстрація на курси підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2023 рік.

Реєстрація триватиме до 09.01.2023 року.

Комунальний заклад «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» має ліцензію на надання освітньої послуги з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. Ліцензія Міністерства освіти і науки України від 14.12. 2011 Серія АГ № 582485. Документи про підвищення кваліфікації видані Інститутом не потребують визнання педагогічної ради закладу освіти.

Навчання здійснюється за більш ніж 50 освітніми програмами укладеними за модульним принципом, які охоплюють всі напрями підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до вимог нормативних документів Міністерства освіти і науки України та формування компетентностей визначених Професійними стандартами.

Зареєструватись можна на інформаційному сайті ІППОЧО http://ippobuk.cv.ua/?page_id=1681 на сторінці «Реєстрація на курси підвищення кваліфікації» або за покликанням https://forms.gle/ZWrNmgfNsEom4nBa7.

Також Інститут приймає колективні замовлення від закладів освіти для проведення курсів підвищення кваліфікації за такими модулями:

  • Модуль 5 «Психолого-педагогічні та інклюзивні особливості організації освітнього процесу» (30 год.).
  • Модуль 6 «Безпечне інклюзивне середовище» (30 год.).
Поділитися: